Amazon Prime, Fallout Dizisinin Hikâyesini Anlatan Fallout 76 Oyununu Hediye Ediyor

Amazon Prime Gaming, Prime Video’da 12 Nisan’da izleyiciler ile buluşacak Amazon Orijinal dizisi Fallout’un hikâyesini anlatan Fallout 76 oyununu 11 Nisan’da ücretsiz olacak Prime üyelerine hediye edecek. Amazon Prime üyelerinin, bu ay ücretsiz sahip olabilecekleri diğer oyunlar içerisinde Drawn: Trail of Shadows, Faraway 3: Arctic Escape, Demon’s Tilt, Rose Riddle: The Fairy Tale Detective Collector’s Edition, Dexter Stardust: Adventures in Outer Space, Living Legends: Fallen Sky, Vlad Circus: Descend Into Madness ve Tiny Robots Recharged da bulunuyor.

Amazon Prime üyeleri; aylık sadece 39 TL karşılığında, Prime Gaming ile ücretsiz oyunlara ve oyun içi içeriklere sahip olmanın yanı sıra en popüler markaların ürünlerine günlük özel fırsatlara erişim, Prime Day’de özel fırsatlar ve indirimler, Prime Video ile ödüllü filmlere ve TV bölümlerine sınırsız erişim gibi birçok avantajdan da faydalanabiliyor. Prime Gaming kapsamında üyelere süresiz sahip olabilecekleri ücretsiz oyunların yanı sıra popüler oyunlarda kullanabilecekleri seviye atlatma, kıyafet ve kaplama gibi karakter yükseltmeleri ve Twitch üzerinden diledikleri bir yayıncının kanalına 30 gün boyunca ücretsiz abonelik gibi ayrıcalıklar da sunuluyor.

Nisan ayının ücretsiz oyunları:

  • 11 Nisan Drawn: Trail of Shadows – Sinematik serinin heyecan verici üçüncü bölümünde Drawn’ın büyülü dünyasına yeniden girin.
  • 11 Nisan Faraway 3: Arctic Escape – Faraway üçlemesinin son bölümünde tapınağın soğuk labirentlerinden kaçmak için kutup ortamını keşfedin, eşyaları toplayın, cihazları kullanın ve şaşırtıcı bulmacaları çözün.
  • 11 Nisan Fallout 76 – Nükleer felaketten 25 yıl sonra sığınağınızdan dışarı çıkın. Fallout hikâyesinin bu açık dünya çok oyunculu versiyonunda savaşın harap ettiği geniş çorak arazileri keşfedin.
  • 11 Nisan Demon’s Tilt – SHMUP ve Hack N’ Slash öğeleriyle Sanal Pinball türünün sınırlarını zorlayın.
  • 18 Nisan Rose Riddle: The Fairy Tale Detective Collector’s Edition – Rose Riddle’ın kayıp ailesinin gizemini çözmesine ve bir peri masalı diyarında çılgın bir yolculuk sırasında geçmişinin sırlarını ortaya çıkarmasına yardımcı olun.
  • 18 Nisan Dexter Stardust: Adventures in Outer Space – Dexter Stardust ve yakın arkadaşı Aurora olarak hayatlarının en büyük macerasına çıkın ve X Gezegeninden gelen Robotun gizemini keşfedin.
  • 25 Nisan Living Legends: Fallen Sky – Gökyüzü Krallığı’nın gazabını durdurabilir ve kayıp kardeşinizi zamanında kurtarabilir misiniz? Bunu, büyülü gizli nesne bulmaca macerasında öğrenin.
  • 25 Nisan Vlad Circus: Descend Into Madness – Kabuslardan oluşan bir labirentten kaçın ve zihninizi bulmacalar, hafif hayatta kalma mekanikleri ve metotlu aksiyonla yavaşça test edin.
  • 25 Nisan Tiny Robots Recharged – Arkadaşlarınızın kaçırılmasının gizemini çözün ve çok geç olmadan onları süper gizli laboratuvardan kurtarın.

Eğer hala Prime üyesi değilseniz, Amazon Prime’a ayda sadece 39 TL karşılığında sahip olabilir veya Prime Üyelik Sayfası‘nı ziyaret ederek 30 günlük deneme süresinden faydalanabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x